Kështu e ka veshur Gëzimja vajzën në shtatë mujorin e lindjes

Lajme nga Bota

Gëzime Krasniqi ka arritur të jetë shumë e njohur nga publiku shqiptar, prej kur u bë reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani.

Bukuroshja ka hapur llogari në rrjete sociale, duke u ndjekur nga një numër i madh fansash që e duan atë dhe familjen e saj, shkruan “Kosovarja”.


Shtatë muaj me parë ajo përjetoj për herë të parë ndjenjën e të qenurit nënë, ku që nga ai moment k publikuar foto të shumta të vogëlushes së saj.

Duke u veçuar edhe si femër më shumë stil, këtë po e bën edhe tek vajza e saj duke zgjedhur një veshje mjaftë unike për të voglën e saj.

Dita ditës duke u rritur ajo po bëhet edhe më e bukur./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *