Kështu duket brenda shtëpia e Nexhat Osmanit

Lajme nga Bota

Nexhat Osmani është një ndër këngëtar ët që dallohen për zërin e tij.

Duke qenë tejet aktiv në skenën muzikore, ai nuk mungon të jetë prezent edhe rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Ai dhe gruaja e tij jan ë aktiv me postime t ë ndryshme nga përditshmëria, duke iu ofruar ndjekësve imazhe të shumta.

Këtë herë, përmes fotografisë që ka publikuar Xhevahirja shihet prapavija e shtëpisë në të cilën jeton këngëtari i njohur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *