Kështu duket Arbana Osmani në përditshmëri

Lajme nga Bota


Arbana Osmani ka folur me fansat për arsyet pse nuk ka bërë foto gjatë shtatzanisë, megjithëse fansat patën mundësi ta shohin ngo fotot që paparazzi ynë i bëri në plazh me barkun e rrumbullakosur.


Moderatorja u bë nënë për herë të dytë në muajin tetor të vitit të kaluar, duke sjellë në jetë fëmijën e parë me Eduart Grishajn, të cilin e pagëzuan me emrin Dielli.

Gjatë bashkëbisedimit me ndjekësit, ajo zbuloi se nuk i urren fotot gjatë shtatzënisë, por pas mospublikimit të tyre qëndron një arsye shumë e fortë.

“S’më pëlqen të më shohin shtatzënë në rrjete sociale duke qenë se kjo mund të prekë shumë femra që kanë probleme me infertilitetin dhe e di sa e rëndë mund të jetë kjo. Kaq e thjeshtë”, u shpreh ajo.

Ndërkohë, ne ju sjellim një foto paparazzi të bërë pak ditë më parë, për ta parë moderatoren e njohur se si duket në një ditë normale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *