Kështu dukej nusja e Milot Rashices para op eracioneve pIastike, habit me pamje

Lajme nga Bota


Çifti i dashuri Milot Rashica dhe Belkiz Kera, janë një ndër çiftet më të pëlqyera të momentit.

Ata duken mjaftë të dashuruar edhe nuk ngurroj ta shfaqin dashurinë e tyre, shkruan InfoKosova.

Belkiz edhe pse sot dukej e kuruar dhe shumë e bukur në çdo detaj, para operacioneve plastike nuk dukej kështu.

InfoKosova iu sjell disa fotografi se si dukej gruaja e Milotit para operacioneve plastike./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *