Kështu dukej Era para se të bëhej e famshme

Lajme nga Bota


Era Istrefi është një këngëtare tejet e njohur, duke korrur suksese të njëpasnjëshme.

Me përkushtimin në karrierë, ajo gjithmonë qëndron aktive në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.
Pasi që njihet për stilin e saj, ajo shihet që ka qenë krejt ndryshe kur ishte më e re.

Në imazhin e fundit shihet Era Istrefi vite më parë dhe si duket sot, sipas fotos përveç ndërhyrjeve të saj në fytyrë ajo ka të bërë edhe gjoksin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *