Kështu dukej Cima kur ishte 5 vjeç, Adelina Thaçi poston imazhin e veçantë

Lajme nga Bota


Adelina Thaçi nuk i ka ndalur postimet për babain e saj, Rasim Thaçi- Cima që kur ai ndërroj jetë pak ditë më parë.

Pas fotove dhe videove të ndryshme nga rolet që ka luajtur ndër vite humoristit, së fundi Adelina ka zgjedhur një imazh edhe më të veçantë se kaq.

Këngëtarja e njohur ka sjellur një foto të rrallë të aktorit kur ai ishte vetëm 5 vjeçar.

“Babi 5 vjeç”, ka shkruar Adelina në mbishkrimin e fotos që ka ndarë me përcjellesit në rrjetet sociale, kujtojmë që Cima nderroi jete me 26 mars, pas infemtimit me Covid-19, ai la pas vetës një krijimtari të pasur artistike./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *