Kemi kohe qe se shohim / Ja si duket sot Aida Shtino me nje look te ri dhe ndryshim drastik

Lajme nga Bota


Ja si duket sot Aida Shtino me nje look te ri dhe ndryshim drastik


Te gjithe e mbajme mend Aida Shtinon, prezantuesen me te dashur per vite me rradhe. Ajo fitoi zemrat e gjithe shqiptareve kur prezantonte emisionin “Njerez te humbur” dhe bashkonte njerez qe kishin vite pa u pare.

Kishte shume vite pa dale ne televizion dhe na kishte munguar, por tani eshte rikthyer me nje tjeter emision. “Ideniteti” eshte nje format shume me ndryshe ne te cilin do te flitet per gjurmet shqiptare, per enigmat, misteret e historite e pa treguara. Pervec ketyre, do te shohim edhe histori per vendet e huaja, nga ato me interesantet te cilat zgjojne kuriozitetin tone.

Por nuk ka ndryshuar vetem emisioni. Ajo qe bie me shume ne sy eshte vete Aida. Edhe pse vitet kane kaluar, ajo shfaqet shume elegante, edhe me e bukur se me pare. Ne fotot e postuara ne Instagram, ajo duket si nje 20-vjecare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *