KEJVINA KTHELLA THOTË SE ËSHTË MË E ËMBËL SE MJALTI

Lajme nga Bota

Modelja shqiptare arrin të komentohet pothuajse në secilën foto.

Përmes profilit të saj zyrtar në Instagram ajo publikon momente nga jeta e saj e perditshme.

Ajo se çka poston, Kejvina Kthella në rrjete sociale më shumë kanë të bëjnë me profesionin e saj si modele por edhe pushimet luksoze në të cilat arrin t’i vizitojë.

Së fundi, ka postuar një fotografi derisa ka venë në dukje fytyrën dhe sytë me ngjyrë të kaltër, në mbishkrim ka zgjedhur të shkruaj se është më e ëmbël se mjalti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *