”Ke ndryshuar kaq shume nga operacionet plastike”/ Jonida Maliqi kapet me komentuesen dhe e turperon

Lajme nga Bota


Jonida Maliqi eshte nje nder kengetaret me te dashura per publikun.


Ajo gjithmone bie ne sy per trendin qe percjell dhe look-un modern. Jonida eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto dhe video te ndryshme nga perditshmeria te cilat marrin shume komente nga ndjekesit e saj.

Kengetarja e njohur vendos t’i ktheje nje pergjigje edhe komenteve te pakendshme me te cilat perballet.
Nje nga ndjekeset e saj e ka quajtur “tra nvesit” pubikisht dhe Jonida ka replikuar.

Ne fotot e publikuara se fundmi nga kengetarja, ndjekesja shkruan: “ Je bere si tra nvesit, me te kap ty zere se ke kapur trans”.
Ndersa Jonida ja kthen : “Me mire vetevetja se sa ti prototip i vulgaritetit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.