Kaq vite diferencë kanë Learta dhe Kushtrimi

Lajme nga Bota


Learta është bashkëshortja e Kushtrim Salihut, djalit të Shyhrete Behlulit. Që kur u bë pjesë e kësaj familje të njohur edhe ajo u bë e famshme po aq sa vjehrra dhe kunatat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Publiku e do shumë edhe për shkak të raporteve të mira që ndajnë ajo dhe Shyhretja, duke iu marrë lakmi cdo re e vjehërr. Dihet se Learta është shtatzënë për herë të dytë, ku ëshë në pritje të një vajze, shkruan “Kosovarja”.

E mbrëmë bukuroshja ka hapur një pyetësor ku nuk ishin të pakta pyejtet që iu adresuan.Njëra ndër to ishte se sa kanë diferencë moshe ajo dhe Kushtrimi. Ku në bazë të moshës ata kanë plot 5 vite diferencë edhe pse në pamje duken si mocanikë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *