Kaq shumë paska ndryshuar motra e Teuta Krasniqit, Bubulina

Lajme nga Bota


Bubulina Krasniqi u bë e njohur vite më parë si këngëtare.

Ajo ka sjellur projekte që janë pëlqyer mjaft nga publiku mirëpo ajo është larguar nga skena, shkruan InfoKosova.

kjo pasi ajo u martua dhe jeton jashtë vendit duke krijuar familjen e saj.

Eshtë Teuta ajo që ka vendosur ta postoj një fotografi të motrës së saj Bubulinës ku ka shkruajtur ‘Botra’ dhe qenka bërë edhe më e bukur./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *