Kaq shumë i do vjehrrit Learta

Lajme nga Bota

Reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit duket se i do shumë vjehrrit.


Në një InstaStory të fundit ajo postoi një fotografi të vjehrrivë të saj.

Sigurisht një re që i respekton kaq shumë e i do prindërit e burrit është fat ta keni.

Learta përpos vjehrrive ka treguar gjithmonë që është e afërt edhe me kunatat dhe i do si motra./Infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *