Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

Lajme nga Bota


Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar për shkak të aktivitetit të tyre masiv në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi, çfti janë duke u përballur me një sfidë të rëndë. Është sëmundja e Lules ajo që u ka ndryshuar jetën për 360 shkallë. Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.
Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Në foton e fundit shihet vajza e tyre e cila është bërë e bukur si ‘kukull’./ORAinfo


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *