Kaq romatik është Bearti, shikoni surprizën që ia ka bërë Teas për Shën Valentin

Lajme nga Bota

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

E vazhdimisht tregojnë se po bëjnë një jetë të lumtur dhe luksoze.

Sot, Bearti ka ndarë me ndjekësit surprizën romantike që ia ka bërë Teas për Shën Valentin./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *