Kaq kohë pas martesës, nusja e Goldit na prezanton me unazën ‘përrallore’

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit i vërehet unaza e bukur e martesës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *