Kaq i ëmbël është bërë Guerili, Ermira do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje të tij

Lajme nga Bota

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo ka publikuar një pamje shumë të ëmbël të djalit të saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *