Kaq e lumtur ndihet Gëzimja pranë vjehrrës

Lajme nga Bota


Gëzimja ndjehet e lumtur pranë vjehrrës. Gëzimja është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë. Duke qenë tejet aktive në rrjete sociale, pozat e ndryshme nuk i ndal për ndjekësit e saj, shkruan Kosovarja.

Ajo që merr vëmendje, është raporti që ka me familjarët e burrit, duke ndarë shpesh momente të lumtura së bashku. Në këtë të fundit, ajo shihet pranë vjehrrës së saj me një buzeqeshje të ëmbël dhe të veçantë.


Leave a Reply

Your email address will not be published.