Kaq e kujdeshme është Lulja ndaj Medes

Lajme nga Bota

Çifti Meda dhe Lulja janë shpesh pjesë e medias rozë, përfliten poshtë e lartë për marrëdhënien e tyre.

Lulja është nënë dhe bashkëshorte mjaft e dedikuar. Po xheloze? Ndoshta.
Meda është mjaftë merakli, andaj edhe e shoqja i rri gati që ai të shkëlqej, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto shihet se si në një dasëm, Lulja përkujdeset edhe për detajet më të imëta që bashkëshorti i saj të jetë “tip-top”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *