Kaq e bukur është bërë Rene e Nores dhe Robertit

Lajme nga Bota


Kaq e bukur është bërë Rene e Nores dhe Robertit. Rene është një nga fëmijët që ka bërë famë që kur ka lindur dhe kjo jo rastësisht, shkruan “Kosovarja”.


Rene është vajza e ish çiftit të famshëm Nora Istrefi e Robert Berisha, të dy shumë të njohur në botën e muzikës.

Nora dhe Roberti asnjëherë nuk janë limituar në ekspozimin e të bijes, soç bëjnë rëndom disa persona publik.

Nora, së fundi ka sjell disa foto të Renesë ku e vogla duket shumë simpatike. Ndryshe, pas ndarjës së çiftit, voglushja jeton me të ëmën, shkruan “Kosovarja”, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *