KAQ BUKUR E KA VESHË SOT ELITA VAJZËN PËR DY MUJORIN E LINDJES

Lajme nga Bota


Sot janë bërë fiks dy muaj që moderatorja Elita Rudi u bë nënë për herë të dytë.

Pas djalit ajo dhe Gjiko u bënë prindër të një vajze, për të cilën zgjodhën një emër tejet të veçantë.
Bota është vajza e çiftit simpatik e cila sot mbush dy muaj, meqë rast nëna saj u përkujde ta veshë kaq lezetshëm.

Me një fustan lëkure të zi ajo na bëri me dije se Bota sot është dy muajsh.
“Drita e nanës 2 muaj” , ka shkruar Elita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *