“Kaniher po themi, është në katun e tash vjen”, rrëfimi prekës i djalit të Cimës

Lajme nga Bota

Me 26 mars në vitin 2021 ndërroi jetë humoristi i mirënjohur, Rasim Thaçi-Cima.


Një muaj pas humbjes së tij, tre fëmijët Adelina, Burimi dhe Artani ishin të ftuar në emisionin NIN në Klan Kosova.

Ata treguan se si janë duke e kaluar kohën tash e sa ditë pasi Cima ka ndërruar jetë.

Djali i të ndjerit, Artani tha se shumicën e kohës po e kalojnë duke i shikuar fotografitë dhe videot e tyre familjare teksa kanë kaluar momente së bashku.

Ndër të tjera, ai shtoi se ende nuk po besojnë se çka ka ndodh dhe më shumë po e kanë vështirë në mbrëmje.

“Pothuajse çdo ditë po i shikojmë videot një farë forme ende nuk po besojmë se çka ka ndodh kaniher po thojmë është në katund apo intervistë tash ka me ardh, çdo moment dyqysh si n’pritje je.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *