KANË DIFERENCË TË MADHE ME BLERON, JA SA VJET KA AFRONA DIKA

Lajme nga Bota


Afrona Dika dhe Blero janë një nga ciftet që kanë diferencë të madhe në moshë.

Mirëpo kjo nuk po i pengon ata që të kenë marrëdhënie të lumtur, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka treguar për përcjellësit e saj sa vjet ka pasi u pyet nga ta.

”29 i bëj edhe pak” ishte përgjigja e saj derisa e dim që Blero është 43 vjec.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *