Kaltrina shfaqet pranë vjehrrës së vet, të dyja po duken si zonja të vërteta

Lajme nga Bota


Kaltrina shfaqet pranë vjehrrës së vet, të dyja po duken si zonja të vërteta.


Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me vjehrrën e saj dhe të dyja po duken tejet bukur, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *