KALTRINA JA KA HUQUR KËSJA RADHE ME KËTË KOMBINIM NË VESHJE!

Lajme nga Bota


Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë


Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me disa komplete krejt me lula.

Mirëpo në këtë veshje, duket se ajo ja ka huqur pak me kombinimin qe ka bërë me atletet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.