Kaloi Co vidin 5 muaj më parë, Eni Koçi rrëfen shqetësimet që ka ende

Lajme nga Bota


Kaloi Covidin 5 muaj më parë, Eni Koçi rrefen shqetsimet qe ka ende
Eni Koçi dhe partneri i saj, Genc Prelvukaj kaluan ko ron avi rus in 5 muaj më parë. Këngëtarja ka rrëfyer së fundmi se e kaloi pa probleme serioze, megjithatë nuk i është rikthyer ende shija dhe nuhatja.

“Nëse ndonjëri prej jush e ka kaluar cov id-in, ju lutem më tregoni a ju është kthyer shija dhe nuhatja. Kam pesë muaj që pres të më kthehet dhe asgjë. E vetmja gjë që ndjej është një shije tmerrësisht e keqe e ndonjë ushqimi”,- ka treguar këngëtarja për ndjekësit e saj në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *