Kaia e feston ditëlindjen e katër, Teuta e ‘qorton’ publikisht atë!

Lajme nga Bota

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar të bijën për ditëlindjen e saj.Majde ajo e ka ‘qortuar’ atë për pozivitetin e madh që ajo ka.
Kaia, vajza e saj e dytë sot ka mbushur 4 vite jetë.


“Kaia, fëmijë plot dashuri, sharm e pozitivitet, pak rrebele 🙈 por e ëmbël shumë, me pyetje e kurreshtje pa fund, uroj ta dish që ne të duam shumë. Urime ditëlindja e 4-të shpirt e dritë. Je diell që na ngroh zemrat çdo moment. Paç shëndet, dashuri, gëzime dhe mbarësi. Qofsh e lumtur gjithmonë, bashkë me familje dhe gjithë njerëzit tu të dashur. Të duam pa kusht e pa kufi, Tara, mami dhe babi”, ka shkruar ajo krahas fotografive të shpërndara në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *