Kafja më e shkurtër në histori/ Arbana dhe Eduarti pinë kafen e parë bashkë pas lindjes së djalit..

Lajme nga Bota

Pesë ditë më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ditën e sotme, ka publikuar një fotografi nga një event me Eduartin ku duket në super formë, e veshur me të zeza dhe me një nur të ëmbël në fytyrë.

Arbana Osmani solli në jetë një djalë që e pagëzoi me emrin “Dielli”. Ajo dhe regjisori Eduart Grishaj kanë zgjedhur këtë emër unik, tipik shqiptar për fëmijën e tyre. Ditën e sotme, Osmani ka zbuluar dhuratën e parë që i bëri partneri.

“Varësja ime e preferuar nga dizenjuesi im i preferuar”, shkruante moderatorja krahas varëses ku dallohet se formohen dy emra, Jon dhe Diell

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *