“Kafeja e parë me princeshën tem”, Learta e merr me vete Matinën kur del për kafe

Lajme nga Bota

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit,

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Ajo ka lindur në Zvicër, ndërsa para disa ditësh është kthyer në Kosovë.E sot Learta e shoqëruar nga vajza e saj kanë dal për kafe.“Kafeja e parë më princeshën tem”, e ka përshkuar foton Learta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *