Ka shumë pasuri, por Loredana se ka problem të postoj foto duke ngrënë ‘smoka’

Lajme nga Bota


Loredana ka arritur mjaft famë si këngëtare.

E kjo padyshim që i ka sjell edhe shumë të hyra, shkruan InfoKosova.

Atë e shohim tek vishet me rrobat më të shtrenjta firmato duke bërë jetë luksoze.

Por ajo postoi mbrëmë një fotografi nga vetura ku është duke ngrënë smoka dhe nuk e ka fare problem, hape pamjen më poshtë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *