Ka ndërruar jetë nëna e Melinda Ademit, këngëtarja bën dedikimin prekës

Lajme nga Bota


Rep-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, duket se është duke kaluar kohë të vështira.


Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku bëri të ditur se nëna e saj ka ndërruar jetë.

50-vjeçarja ndërroi jetë më tre mars, pasi nuk mund t’i mbijetonte luftës me kancerin e gjirit.

Melinda në Instagram bëri një status tejet prekës, duke treguar mungesën e madhe të ëmës.

Postimi i plotë:

“Më 3 Mars 2021, nëna ime e dashur Zonja Ademi ndërroi jetë nga beteja e saj me kancerin e gjirit në moshën 50 vjeç. Ky është mesazhi më i vështirë që kam shkruar ndonjëherë, dhe fjalët nuk mund të përshkruajnë trishtimin që ndiej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *