Ka kaq shumë dasma, kështu i ‘lutet’ vajza Gëzimes mos ta lerë vetëm

Lajme nga Bota


Ka kaq shumë dasma, kështu i ‘lutet’ vajza Gëzimes mos ta lerë vetëm

Gëzime Hamzaj, reja e Remzies ka marrë pjesë në shumë dasma si e ftuar kohët e fundit.

Madje bashkë me bashkëshortin Hamzën përmes një videoje ata kanë ironizuar duke thënë se është dasma e 33 që po marrin pjesë, shkruan InfoKosova.


Mirëpo Gezimja postoi një fotografi me vajzën e tyre të vetme ku shihet që po i rri në krahë derisa Gëzimja shihet e rregulluar.

”O mam bre mos shko në dasëm” ishte përshkrimi i fotografisë nga Gëzimja, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /In f oKo sova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *