Ka Dale Nga Mendorja! “Arjan Çani I P Ermbytur Nga D Iarrea”, Cfare Po I Ndodh Gazetarit (Video)

Lajme nga Bota


Arjani Cani ka deklaruar kohe me pare se ishte anti rrjeteve sociale pasi ato i dukeshin d iarre. Por duket se d iarreja nuk e la te qete as gazetarin.


Duke u ruajtur nga Fa cebook e Inst agrami, Cani shkon dhe hap Tik Tok qe eshte dja rreja me e forte e te gjitha kohrave. Ndoshta Arjani nuk hapte rrjete sociale se i dr uhej faktit qe nuk mund te ishte aq i s uksesshem sac eshte ne televizion.

Por kur pa qe sot cdo gje rrotullohet rreth tyre, u be pjese e Tik Tok qe pjesen me te madhe e mbulojne adoleshentet.Video e fundit e tij flet per situaten e Frances pasi Macron doli me Covi d.”, sipas Canit e ka trajtuar me nota humori.

Rikujtojme se edhe Adi Krasta u shpreh se rrjetet sociale ishin asociale por shume shpejt u bej pjese e Inst agramit.Kesaj i thone: mos lepij ku ke peshtyre, por ky eshte tjeter muhabet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *