Ju fut natën në shtëpi/ Nusja 30-vjecare bën për spital të vjehrrën

Lajme nga Bota


Një 30-vjeçare është shapllur në kërkim pasi akuzohet se ka dhu nuar ish-vjehrrën e saj.

P olicia bën me dije se shtetasja me ininciale K.M, 30 vjeçe, banuese në Armathë të Durrësit është futur me f orcë në banesën e ish-vjehrrës së saj dhe e ka god itur atë me sende të forta.

Fajo ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe është jashtë r re zikut për jetën, ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *