Ju duket gjithmonë fytyrë e njohur?, ja pjesë e cilit emision ka qenë para 10 viteve Afrona

Lajme nga Bota


Ju duket gjithmonë fytyrë e njohur?, ja pjesë e cilit emision ka qenë para 10 viteve Afrona

Afrona Dika bashkëshortja e këngëtarit të njohur Blero, njihet për stilin dhe bukurin që e posedon.

Ajo njihet edhe për format e saj perfektë të trupit, shkruan infokosova.

Bukuroshja bionde, ka qenë e famshme edhe para 10 viteve.
Ajo mori pjesë në emisionin VIP –Shpija, së bashku me Morena Taraku e Ronela Hajati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *