Jonida Voshki poston foton teksa burri e….. dhe thotë: Ia fsheh fytyrën herë pas here se ma marrin në sysh

Lajme nga Bota


Pas përfundimit të “Festivalit të Këngës” Jonida është rikthyer në Kosovë pranë Besnikut dhe Emit e po shijojnë bashkë këtë periudhë festive.


E sigurisht, duke qenë se festat duan dashuri, moderatorja ka ndarë një foto shumë të ëmbël me Besnikun në Instastory.

Të veshur matchy-matchy me të zeza, Besniku shihet tek puth Jonidën kurse ajo shkëlqen nga buzëqeshja. Moderatorja ka zgjedhur një mbishkrim epik për këtë foto, duke shkruar: “Ia fsheh fytyrën herë pas here se ma marrin në sysh”.

Ky mbishkrim na kujtoi në fakt një veprim shumë epik të Besnikut kur Jonida na surprizoi të gjithëve me format e saj të përkyera fizike, menjëherë pas lindjes.

Me të drejtë, Besniku është bërë merak që partneren e tij të mos e marrin mësysh e të mos e kapë syri i keq, ndaj ka gjetur mënyrën më fantastike për ta mbrojtur. Ai i ka varur Jonidës në vesh jo një thelpi, por një kokërr të madhe hudhre!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *