Jonida i dedikon dy tatuazhe vajzës së saj

Lajme nga Bota


Moderatorja bukuroshe Jonida Vokshi u bë nënë për herë parë në muajin qershor.


Çifti vendosën ta pagëzonin vajzën e tyre me emrin Emi, e cila tashmë është bërë e njohur për publikun nga publikimet e shpesht të Jonidës dedikuar asaj.
Ditën e sotme moderatorja ka vendosur t`i dedikojë në trupin e saj jo një, por dy tatuazhe Emit.

Tatuazhin e parë e ka bërë në dorë dhe shkruan Emi me një shkrim të veçantë, emri i vajzës së saj.

Ndërsa të dytin e ka në shpinë ku shkruan “Faleminderit Zot” me një shkrim po ashtu shumë të bukur.
Padyshim se këto tatuzha kanë domethënje të rë rëndësishyme për Jonidën pasi ato i janë kushtuar Emit të vogël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *