Jo me Goldin, Ermira tregon se me kë e kaloi ditën sot

Lajme nga Bota

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.


Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

E përmes postimit të fundit ajo tregoi se sot doli për kafe me një mikesh të saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *