Jeton Në Zelandën E Re, Por Vesa Luma Na Bën Të Gjithëve Krenar, Vesh Djalin Me Kostumin Tradiocional

Lajme nga Bota


Këngëtarja Vesa Luma, prej vitesh është zhvendosur tashmë në Zelandë e Re për një jetesë më të mirë, bashkë më bashkëshortin Big Bastën dhe djalin Lian. Vesa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente nga përditshmëria e tyre dhe së fumdmi këngëtarja na ka bërë krenarë.

Në videot që ka publikuar Vesa së fundmi, duket teksa i bën prova Lianit për t’i kujtuar gjuhën shqipe.
“Prova për mos me harru shqipen e bukur! Tironsi i vogël”, shkruan Vesa, krah videove ku Lian flet gjuhën shqip.
Vesa dhe Biga Basta para pak kohësh pohuan se kanë gati disa bashkëpunime me bashkëshortin e saj, Big Basta

Leave a Reply

Your email address will not be published.