JETA LUKSOZE E GRUAS SË ERMALIT! NJË PALË KËPUCË TË PËRDORURA I SHET ME KËTË ÇMIM MARRAMENDËS

Lajme nga Bota


JETA LUKSOZE E GRUAS SË ERMALIT! NJË PALË KËPUCË TË PËRDORURA I SHET ME KËTË ÇMIM MARRAMENDËS


Bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahu, Ariana është një femër me shumë stil dhe çdo herë shihet ekstravagante.

Ariana është mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe numëron mijëra fansa para të cilëve ajo sjell vazhdimisht fotografi të ndry shme.
Ariana me stilin e saj unik, ka vendosur të ndajë me fansat dhe të gjithë ‘fansat’ e garderobës së saj, veshjet personale.

Mirëpo, çmimet e veshjes së Aria nës të cilat ka vendosur t’i shes arrijnë vlera marramendëse.
Kështu, vetëm një palë këpucë kanë çmimin 450 euro./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.