Jeni mësuar ta shihni në fustane të gjata, Remzia befason me stilin e ri

Lajme nga Bota


Jeni mësuar ta shihni në fustane të gjata, Remzia befason me stilin e ri

Remzie Osmani, është njëra nga këngëtaret më të dashurua për publikun.

Ndonëse, ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ajo ka arritur gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes me muzikën dhe zërin e saj të veçantë, përcjell ORAinfo.


Ani, pse në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim me fustane të gjata e elegantë, në përditshmëri, Remzia është një grua shumë e thjeshtë.

E veshur me të zeza e me syze, në foton e fundit ajo tregon se është një femër me shumë stil./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *