Jehona Sopit s’guxon kush me ia prishë tymin

Lajme nga Bota


Jehona Sopit s’guxon kush me ia prishë tymin

Këngëtarja Jehona Sopi pëlqehet shumë që nga fillimi i karrierës së saj.

Ajo cilësohet si një këngëtare e veçantë e me stil përherë unik, shkruan “Kosovarja”.

Me kalimin e viteve edhe Jehona ka ndryshuar shumë, madje thuhet se as ajo nuk i ka shpëtuar ndërhyrjeve estetike si shumica e kolegeve të saj.

Së fundmi, Jehona ka sjellë një imazh ku shfaqet me cigare në dorë, si për të na treguar se asaj s’ia prishë askush timin.

E guximshme a? Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë /K o s o v a r j a/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *