Jehona Sopi si vajzë e re, mahnit me veshjen dhe format trupore

Lajme nga Bota


Jehona Sopi ka vite që nuk është aktive në muzikë.
Mirëpo ajo po qëndron aktive në rrjete sociale ku herë pas herë sjell imazhe nga përditshmëria për fansat e saj.


Së fundmi publikoi një foto në rrugë ku merrë vëmendje me veshjen. Kaq zonjë dhe e bukur duket Jehona në këtë imazh./InfoKosova/
Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.