Jasmina tregon se pse nuk flet më me babain e saj: Kam qenë 3 vjeç kur…

Lajme nga Bota


Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Jasmin Kadriu ka rrëfyer një pjesë të jetës së saj personale që deri më tani nuk dihej.


E ftuar në “Glamour Zone”, me Ester Bylykun, Jasmina tha se prindërit i janë div orcuar që kur ka qenë e vogël dhe ka shtuar nuk ka për të folur ku rrë me babain.

“Fëmijërinë e kam pasur të lumtur por sakrificat i ka bërë time më dhe familja e mamit. Por sakrificat nuk kanë munguar. Prindërit janë d ivorcuar që kur unë kam qenë 3 vjeç dhe që nga ai moment janë përgjigjur dajat dhe gjyshërit. Nuk pasur ndonjëherë kontakte me babain tim. Në moment që jam rritur me atë lloj mungese mund të shkojë tërë jetën ashtu dhe se kam problem”,-tha Jasmina.

Leave a Reply

Your email address will not be published.