Jane sozia e njera-tjetres/ Xhemi Shehu gjen sozine e saj dhe ngjajne kaq shume bashke

Lajme nga Bota


Jane sozia e njera-tjetres/ Xhemi Shehu gjen sozine e saj dhe ngjajne kaq shume bashke


Personazhet e njohur ne Shqiperi dhe jashte vendit , dhe jo vetem ata, e gjejne dike qe eshte indentik si vetja dhe i ngjane shume. Xhemi Shehu , eshte nje nder moderatoret me te dashura te publikut shqiptar ,dhe kete here eshte ajo e cila ka gjetur sozine e saj.

Eshte shume aktive ne rrjetet sociale, dhe shpesh Xhemi publikon e ndan foto me miqte e saj , nga rutina e dites, puna e saj , dhe jeta ne familje. Pavaresisht se eshte ndare nga televizioni , Xhemi Shehu mbetet nje nder moderatoret me te dashura te publikut.

Ne fotot e publikuara nga vete moderatorja Xhemi Shehu, shohim nje ngjashmeri te madhe me vajzen e cila duket qe eshte krejtesisht sozi e Xhemit.Te dyja , mund te themi se ngjasojne shume me njera-tjetren.

Nuk eshte hera e pare qe nje personazh i njohur ,gjen nje sozi dhe nje person qe ti ngjaje kaq shume .Kujtojme qe Xhemi Shehu ,eshte ndare nga televizioni, dhe ka preferuar qe e gjithe vemendja te jete te familja e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *