“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

Lajme nga Bota

Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl, publikojnë këngën “Jam shqiptar”.Është publikuar bashkëpunimi i Shyhrete Behlulit me këngëtarin turk.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe këngëtari i njohur turk Sinan Akçıl, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“Jam shqiptar”, titullohet kënga e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.Ideja e këtij bashkëpunimi u mirëprit mjaft mirë nga fansat ndërsa tash që kënga është publikuar në Youtube u mirëprit nga ta.E gjithë kjo vihet re nga komentet e shumta në pak minuta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *