Ja si i është bërë fytyra djalit të Pajtesës

Lajme nga Bota


Ja si i është bërë fytyra djalit të Pajtesës. Aktorja Fiona Gllavica e njohur si ‘Pajtesa’ muaj më parë përjetojë ndjenjën e të qenurit nënë.


Duke u bekuar me ardhjen në jetë të djalit Lekës, ajo me bashkëshortin e saj nuk po i ndalin publikimet e shumta, duke treguar se si po ndryshon foshnja dita ditës, shkruan “Kosovarja”.

Por gjithmonë ekziston kureshtja së cilit prind i ka ngjarë më shumë.

Me këtë imazh të publikuar së fundmi nga vet aktorja, djali me faqe të trasha po duket identik si babai i vet.

E juve si ju duket? Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *