Ja si duket Arbana në shtëpi me pizhama duke gatuar dhe pa grim fare/ Do mbeteni pa fjalë

Lajme nga Bota


Ne 19 Tetor, moderatorja e njohur Arbana Osmani solli ne jete djalin e saj te dyte. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj e pagezuan me emrin e vecante Diell.


Moderatorja e njohur ka treguar gjithmone se ka nje pasion te vecante per gatimin pervec ekranit.Kete pasion e jetesoi edhe me nje liber me plot receta te kripura dhe te embla.
Gjithashtu ne rrjetet sociale, ajo ndan shpesh receta te shijshme per ndjekesit e saj.

Se fundmi me ane te nje postimi ne ‘Instastory’ ajo ka treguar se ka zgjedhur te gatuaje makaronat e saj te preferuara teksa shfaqet pa make up dhe me rroba shtepie. Kjo nuk eshte hera e pare qe Arbana shfaqet keshtu dhe duket se nuk ka aspak komplekse.

Leave a Reply

Your email address will not be published.