Ja shtëpia përrallore ku jeton Alketa Vejsiu

Lajme nga Bota


Alketa Vejsiu eshte padyshim imazhi me jetegjatene ekranin shqiptar. Aftesia dhe elokuenca e saj per te sjelle gjera te bukura ne skene ka ditur si te terheq gjithmone vemendjen e publikut.


Alketa eshte gjithnje e kujdesshme me fotot qe poston nga jeta e saj private.

Por se fundmi ajo ka publikuar nje foto ne ‘Instastory’ ku na ka njohur me nje nga ambientet e shtepise se saj.
Moderatorja tregon oxhakun e shtepise se saj i cili eshte dekoruar me zbukurimet e festave te fundvitit.

Gjithashtu shikojme edhe abazhurin i cili duket si veper e mirefillit arti.

Kujtojme se Alketa eshte shume e pelqyer nga publiku shqiptar i cili i ka qendruar prane qe ne fillimet e karrieres si folese ne radio e deri ne ditet e sotme.
Moderatorja eshte kthyer ne fytyren kryesore te disa prej emisioneve dhe programeve me te rendesishme ne vend.

Gjithashtu Alketa eshte shquar gjithmone per stili e vecante dhe per pamjen e saj mjaft te kuruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *