Ja sa bukur po duken Shyhretja dhe vajzat e saj pa pikë grimi

Lajme nga Bota

Ja sa bukur po duken Shyhretja dhe vajzat e saj pa pikë grimi.

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret që vazhdon të jetë në top formë, si për karrierë ashtu edhe në paraqitjet fizike.

Ajo me të gjitha vajzat, qëndron gjithmonë aktive në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Duke u kujdesur deri në detajin më të vogël, gjithmonë tërheqin vëmendje të madhe duke pozuar në momente të shumta.

Por, këtë herë ato duken ndryshe duke u shfaqur pa pikë grimi, e pa dyshim që edhe kështu duken bukur, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *