Ja sa bukur është kombinuar Learta me Kushtrimin

Lajme nga Bota


Learta Jakupi e Kushtrim Salihu kanë një lidhje shumë të bukur. Ata, janë prindër të një djali dhe shpejtë do të bëhen prindër për herë të dytë, shkruan “Kosovarja”.

Siç është bërë e ditur, çifti mirëpresin një vajzë dhe kjo gjë ka sjell mjaftë gëzim në familje. Pra, Matini i vogël do të bëhet me motër.

Këto ditë të pritjes së ëmbël, Learta po i kalon bash ëmbëlsisht, pasi është parë duke kaluar bukur me njerëz të zemres.

E, më bukur se me Kushtrimin, me kë mund të kaloj? Çifti janë parë së bashku gjatë një shëtije në një qendër tregtare dhe ata ishin kombinuar bukur me njëri tjetrin në këtë stil sportiv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *